افزایش سرعت وردپرس (تنظیم و نصب افزونه و بهینه سازی وردپرس)

مطمئنن هر سایتی که سرعت بهتری داشته باشد با توجه به سرعتش پیشرفت خوبی میکند و این نکته ای که اشاره میکنم به خاطر تاثیر دادن سرعت سایت در رتبه بندی گوگل و بازدیدکننده است .

در حقیقت فرصت شما برای متقاعد کردن کاربران برای ماندن در سایت کاهش پیدا کرده است. یک سایت بسیار کند موجب ترک کاربران قبل از بارگذاری کامل آن می گردد.

در پشتیبان وردپرس تمامی بخش های وبسایت که مربوط به افزایش سرعت سایت و افزایش سرعت وردپرس شما میباشد رو بررسی میکنیم و در نهایت یک راه حل مناسب در بخش پشتیبانی وردپرس برای افزایش سرعت وردپرس شما در نظر میگیریم و بارگذاری سریع وبسایت بر روی تمامی پلتفرم ها را تضمین میکنیم و وبسایت را بر اساس معیار اندازه گیری (Gtmetrix) تعیین میکنیم .

ارسـال درخواسـت افزایـش سـرعـت وردپـرس

چرا بهینه سازی و افزایش سرعت سایت مهم است ؟

واضح تر برایتان توضیح دهم : مهم نیست که رتبه ی سایت شما چقدر بالا هستش یا دیزاین وب سایت شما چقدر جذاب و حرفه ای هستش، اگر بازدید کننده برای لود شدن وب سایت شما خیلی معطل شود ، مطمئنن علاقه ی خود را از دست خواهد داد .

سرعت وب سایت یکی از فاکتور هایی است که توسط الگوریتم گوگل برای رتبه بندی وب سایت استفاده می شود.

بر روی نرخ برگشتی یا bounce rate تاثیر گذار هستش , اگر محتوای وب سایت شما دیر لود شود، بازدید کننده فورا از سایت خارج میشود .

اگر بازدید کننده ای بیش از حد برای مطالعه محتوا معطل شود، شما نه تنها بازدید کننده ها را از دست می دهید بلکه مشتریان بلقوه ی خود را نیز از دست خواهید داد..

رضایت بازدید کنندگان به افزایش فروش شما کمک می کند. اگر دوست دارید بازدید کننده ها از محصولات شما خریداری کنند, برای افزایش سرعت وبسایتتان تلاش کنید.

نمونه کارهای طراحی قالب وردپرس

نمایش آخرین نمونه کارهای پشتیبان وردپرس

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

برای شروع، کافی است در بالای سایت بر روی ارسال تیکت کلیک نمائید و در بخش کاربری مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

درخـواسـت مـشـاوره

هنوز به این نتیجه نرسیدید ؟

چنان چه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدید و نیاز به راهنمایی ها بیشتر در بخش پشتیبانی وردپرس دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

09120343530

سـوالـات مـتــدوال

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی قالب وردپرس پشتیبان وردپرس

برای طراحی قالب وردپرس در تمامی ارائه دهندگان این خدمات مراحلی شبیه به هم دارند با این تفاوت که در دریافت پیش پرداخت برای شروع کار مقدار آن متفاوت میباشد .

در پشتیبان وردپرس طبق تصویر بالا مراحل شروع کار را از از پایه تا پیاده سازی بصورت کاملا شفاف خدمت شما توضیح داده ایم .

پس از آن که طراحی قالب وردپرس توسط پشتیبان وردپرس به پایان برسد در سرور اختصاصی کمک وردپرس دمو کامل از پروژه خدمت شما با آدرس مشخص در پنل کاربری ارسال خواهد شد .

پس از بررسی و باگ گیری به سرور میزبانی شما انتقال داده خواهد شد .

در طراحی قالب وردپرس بسته به نوع طراحی و قابلیت های قالب درخواستی میباشد . تاریخ دقیق تحویل پروژه در فاکتور اولیه که خدمت شما ارسال میشود درج خواهد شد .

لازم به ذکر است چنان چه قرار داد فی مابین امضا شود تاریخ تحویل پروژه در بند مورد نظر ذکر خواهد شد .

مابقی هزینه طراحی قالب وردپرس بعد از ارائه دمو و باگ گیری کامل در سرور میزبانی پشتیبان وردپرس از شما طی ارسال یک فاکتور آنلاین دریافت میگردد .

پس از دریافت مابقی هزینه که بسته به شرایط گفتگو در شروع کار میباشد , پروژه طی ۴۸ ساعت بعد از تسویه بر روی سرور میزبانی شما قرار میگیرد .

پشتیبانی در طراحی قالب وردپرس از مهم ترین و اولیت ترین بخش های تیم پشتیبان وردپرس میباشد , چرا که معتقدیم این پشتیبانی هستش که کیفیت یک کار تیم طراحی را نشان میدهد

تیم پشتیبان وردپرس خدمات پشتیبانی خود را از طریق ارتباط مستقیم شبکه های پیام رسان و سیستم تیکتینگ و بخصوص تلفنی برقرار میسازد .