طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس پشتیبان وردپرس در طی سالیان طولانی در امر طراحی سایت وردپرس و بهینه سازی سایت وردپرس رضایتمندی کارفرمایان خود را در اولویت قرار داده است. در صدر نتایج جستجو گوگل خواهید دید و این خود دلیلی بر توانمندی شرکت طراحی سایت وردپرس پشتیبان وردپرس در امر سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد بود.

پیاده سازی اصول سئو وب سایت در بستر طراحی سایت های وردپرسی کمکی در جهت بازاریابی اینترنتی کسب وکارها خواهد بود که هدف مطلوب شرکت پشتیبان وردپرس برای مشتریان طراحی سایت وردپرس و طراحی قالب وردپرس خود می باشد.

پشتیبان وردپرس آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما میباشد . تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد.

مـشـاوره رایـگـان
ارسـال سفـارش

09120343530

مراحل طراحی سایت وردپرس بصورت اختصاصی

در زیر مراحل ساخت طراحی سایت وردپرس بصورت اختصاصی از پایه تا پیاده سازی را مشاهده میکنید .

نمونه کارهای طراحی قالب وردپرس

نمایش آخرین نمونه کارهای پشتیبان وردپرس

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

برای شروع، کافی است در بالای سایت بر روی ارسال تیکت کلیک نمائید و در بخش کاربری مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

درخـواسـت مـشـاوره

هنوز به این نتیجه نرسیدید ؟

چنان چه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدید و نیاز به راهنمایی ها بیشتر در بخش پشتیبانی وردپرس دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

09120343530

سـوالـات مـتــدوال

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی قالب وردپرس پشتیبان وردپرس

برای طراحی قالب وردپرس در تمامی ارائه دهندگان این خدمات مراحلی شبیه به هم دارند با این تفاوت که در دریافت پیش پرداخت برای شروع کار مقدار آن متفاوت میباشد .

در پشتیبان وردپرس طبق تصویر بالا مراحل شروع کار را از از پایه تا پیاده سازی بصورت کاملا شفاف خدمت شما توضیح داده ایم .

پس از آن که طراحی قالب وردپرس توسط پشتیبان وردپرس به پایان برسد در سرور اختصاصی کمک وردپرس دمو کامل از پروژه خدمت شما با آدرس مشخص در پنل کاربری ارسال خواهد شد .

پس از بررسی و باگ گیری به سرور میزبانی شما انتقال داده خواهد شد .

در طراحی قالب وردپرس بسته به نوع طراحی و قابلیت های قالب درخواستی میباشد . تاریخ دقیق تحویل پروژه در فاکتور اولیه که خدمت شما ارسال میشود درج خواهد شد .

لازم به ذکر است چنان چه قرار داد فی مابین امضا شود تاریخ تحویل پروژه در بند مورد نظر ذکر خواهد شد .

مابقی هزینه طراحی قالب وردپرس بعد از ارائه دمو و باگ گیری کامل در سرور میزبانی پشتیبان وردپرس از شما طی ارسال یک فاکتور آنلاین دریافت میگردد .

پس از دریافت مابقی هزینه که بسته به شرایط گفتگو در شروع کار میباشد , پروژه طی ۴۸ ساعت بعد از تسویه بر روی سرور میزبانی شما قرار میگیرد .

پشتیبانی در طراحی قالب وردپرس از مهم ترین و اولیت ترین بخش های تیم پشتیبان وردپرس میباشد , چرا که معتقدیم این پشتیبانی هستش که کیفیت یک کار تیم طراحی را نشان میدهد

تیم پشتیبان وردپرس خدمات پشتیبانی خود را از طریق ارتباط مستقیم شبکه های پیام رسان و سیستم تیکتینگ و بخصوص تلفنی برقرار میسازد .