خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

سلام به الو پشتیبان خوش آمدید. در این مقاله به روش های خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار می پردازیم. در وردپرس زمانی که یک نوشته یا یک کامنت را حذف می کنید بصورت پیش فرض در زباله دان وردپرس ذخیره می شود. در این قسمت از آموزش وردپرس قصد داریم طریقه خالی کردن زباله دان در وردپرس به صورت خودکار را به شما آموزش دهیم که زباله دان را خالی کنید. این کار به نوعی هک کردن وردپرس می باشد.

خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

بخشی در وردپرس وجود دارد که به آن زباله دان گفته میشود شما می توانید مواردی که مورد استفاده شما نمی باشند را به آن انتقال دهید به ز . البته مواردی که در زباله دان قرار می دهید به معنی حذف شدن کامل آن ها از وردپرس شما نیست و شما می توانید آن ها را بازگردانی کنید.

نکته ای در زباله دان های وردپرس وجود دارد که می تواند برای شما درسر ساز باشد، با بالا رفتن حجم زباله دان ها وب سایتی که با وردپرس ساخته اید سرعت آن به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند و شما مدت زیادی را برای پیدا کردن مشکل کندی سرعت وب سایت تان می کنید و ممکن است که بعد از بررسی های متعدد به نتیجه ای نرسید و این کندی سرعت وب سایت باعث می شود کاربران از وب سایت شما دوری کنند که این طبیعی است.

شما می توانید این مشکل را با خالی کردن زباله دان در وردپرس در دوره های چند روزه برطرف کنید ولی ممکن است با داشتن مشغله های کاری و فکری زیاد خالی کردن زباله دان را فراموش کنید. که ما قصد داریم امروز یک راه حل برای رفع این مشکل به شما آموزش دهیم.

روش های خالی کردن زباله دان وردپرس به صورت خودکار

شما برای این کار باید خالی کردن زباله دان وردپرس رو به صورت خودکار قرار بدید که به صورت خودکار اون رو خالی کنه که برای این کار ما به یک کد هک وردپرس حرفه ای نیاز داریم.خب دوستان عزیز برای انجام این کار کافیست کد هک وردپرس زیر را به فایل wp-config.php قالب وردپرس وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید. پارامتر دوم که اینجا ۱۰ قرار داده شده است فاصله زمانی بین دو پاکسازی زباله دان وردپرس است که میتونید به هر میزان (روز) خواستید آن را تغییر دهید.
[php] define(‘EMPTY_TRASH_DAYS’, 10 );
[/php] پارامتر اول را میان سینگل کوتیشن قرار میدهیم و دومین پارامتری که در کد قرار دادیم باید به صورت عددی وارد کنید که نشانگر این است که زباله دان وردپرس هر چند روز یک بار به صورت خودکار خالی شود که ما در این جا عدد ۱۰ را قرار دادیم تا هر ۱۰ روز یک بار زباله دان ورد پرس خالی شود.

حال این کد را در وب سایت وردپرسی خود، ذخیره سازی کنید و خارج شوید. بعد از انجام تمام مراحل این کار میتوانید ببینید در زمانی که تعیین کردید زباله دان ورد پرس خالی میشود یا خیر.

با تغییر دادن پارامتر دوم که کاری بسیار آسان است و تعین کننده خالی شدن زباله دان ورد پرس است میتوانید آن را به دلخواه خودتان تنظیم کنید که هر چند روز زباله دان ورد پرس خالی شود.

 

مطالب مرتبط:

چگونه توابع سفارشی را به وردپرس بیافزاییم؟

پیشنهاد قیمت برای محصولات در ووکامرس

ایجاد کارت هدیه در ووکامرس

تغییر مسیر پوشه های اصلی در وردپرس

منبع: الو پشتیبان  ارائه دهنده مقالات: سئو وردپرس – شرکت های پشتیبانی وردپرسرسانه های اجتماعی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست