محدودیت منوها

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس

سلام به الو پشتیبان خوش آمدید.در این مقاله به رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس می پردازیم.مشکل محدودیت منوها یکی از مشکلاتی هست که خیلی وقتها برای وبسایت‌هایی که دسته‌بندی های زیادی در محتواهای خود دادرند و می خواهند تا ممکن است از دسته‌بندی‌های وبسایت در فهرست ها استفاده کنند با این مشکل مواجه می‌شوند. مشکلی که در زمان ساخت فهرست ها در وردپرس برای این سایت‌هایی پیش می آید این است که وقتی در یک فهرست تازه‌ای که ایجاد کرده اند اقدام به افزودن منویی می کند پس از ذخیره فهرست می‌بینند که قسمتی از منوها اضافه نشدند. و محدودیتی برای افزودن منو در فهرست وردپرس وجود دارد که روی ۱۰۰ مورد است و بیش از این نمی‌توانید تا منو در هر فهرست اضافه کنید.

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس

برای اینکه بتوانید تا مشکل محدودیت منوها در وردپرس را حل کنید باید این محدودیت‌ها را از برطرف کنید حتی ممکن است که در بدترین حالت نتوانید تا بیش از ۵۰ آیتم هم به فهرست وردپرس خود اضافه کنید، بنابراین کنار آمدن با این قضیه سخت خواهد شد و باید به دنبال راهی برای برطرف کردن مشکل محدودیت در تعداد منو وردپرس باشید.

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس

رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس

نکته: در صورتی که فایل php.ini را ندارد می توانید آنرا بسازید.

اول به پوشه wp-admin را باز کنید و دنبال فایل php.ini بگردید و بعد کد زیر را در انتهای آن اضافه کنید.
[php] suhosin.post.max_vars = 5000
suhosin.request.max_vars = 5000
[/php]

روش دیگر این است که کد زیر را در انتهای .htaccess خودتان قرار دهید:
[php] php_flag max_input_vars 2000
[/php] با گذاشتن کد بالا در فایل php.ini مشکل محدودیت منو در وردپرس حل می شود. اگر که این مشکل حل نشود تنها راه شما تماس با هاستینگ است. بعضی وقتها هاستینگ ها تنظیمات را طوری انجام می دهند که شما قابلیت تغییر در فایل php.ini اصلی را از طریق ساخت این فایل در پوشه خود ندارید.

رفع مشکل محدودیت منو ها در لوکال هاست

اگر در حال طراحی سایت در لوکال هستید چه برای تست و یا برایطراحی سایت و سپس انتقال به هاست شما شاید با این مشکل رو به رو شده باشید برای رفع مشکل محدودیت منو در لوکال هاست هم باید دستورات را درون فایلphp.ini قرار دهیم با این تفاوت که مسیر این فایل فرق میکند اگر از زمپ برای ایجاد فضای لوکال هماستفاده میکنید مدیریت زمپ را باز کرده سپس بر روی گزینه config در جلوی گزینه apache کلیک کنید و از زیرمنوی آن روی php.ini کلیک کنید تا این فایل برای شما باز شود پیشنهاد میکنیم از یک ویرایشگر پیشرفته تر از نوت پد مانتد نوت پد ++ لستفاده کنید پس از باز کردن این فایل مشاهده میکنید که دستوراتی از قبل در ان وجود دارد و برای افزایش تعداد منو ها در لوکال کافیست تا به دنبال دستور بالا بدون مقدار باشید یعنی به مثل کد زیر:

سپس در جلوی مقدار بیشتر را وارد کنید احتمال قوی این مقدار به صورت پیش فرض بر روی ۳۰۰ تنظیم شده باشد که شما میتوانید آن را افزایش دهید و سپس ذحیره کنید بعد از ذخیره سازی شما یکبار سرویس apache را stop کنید و مجددا استارت بزنید مشکل شما رفع خواهد شد .

امیدواریم مطلب رفع مشکل محدودیت منوها در وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: الو پشتیبان  ارائه دهنده مقالات: سئو وردپرسسرویس های بک لینکشرکت های پشتیبانی وردپرس

 

فهرست