رپورتاژ آگهی پلن ۴: رپورتاژ در هر سه پلن قبلی – پکیج حرفه ای

توضیح سریع رپورتاژ آگهی: رپورتاژ آگهی یعنی متن آگهی شما در یک سایت دیگر به عنوان یک مقاله مستقل منتشر شود و از بین آن مقاله در کلمات کلیدی مرتبط به سایت شما لینک داده شود.

رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های بسیار قوی در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل است. از نظر گوگل بسیار اهمیت دارد که سایت‌های دیگر در میان مقالات و نوشته هایشان به سایت شما لینک بدهند. اینگونه لینک‌ها را (contextual links) می نامند. این لینک‌ها مهم‌ترین نوع بک لینک هستند که می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت داشته باشند.

میخواهم این پکیج سئو را سفارش دهم

اما موضوعی که در بحث رپورتاژ آگهی وجود دارد کیفیت سایتی است که رپورتاژ شما در آن قرار می‌گیرد. اصولا سایتی که رپورتاژ در آن قرار می‌گیرد و از آن به سایت شما لینک می‌آید باید دارای دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالایی باشد. (اتوریتی به مفهوم قدرت دامنه است . این عدد هر چه به ۱۰۰ نزدیک باشد قوی تر است)

پلن ۴ رپورتاژ آگهی در واقع مجموع پلن‌های ۱ و ۲ و ۳ رپورتاژ الو پشتیبان می باشد. در این پلن ما متن شما را در ۱۹ سایت و وبلاگ با پیج اتوریتی بالا قرار می‌دهیم.

در این پلان رپورتاژ شما در ۶ سایت فوق العاده قوی خارجی با اتوریتی بالای ۷۷ و ۵ سایت فارسی با اتوریتی بالای ۳۸ و همچنین ۸ وبلاگ فارسی با اتوریتی بالای ۴۰ قرار می‌گیرد. این سرویس بسیار قوی بوده و می‌تواند رتبه سایت شما در گوگل و اتوریتی سایت شما را بالا ببرد.

لیست سایت‌های فارسی این پکیج

۴۱ Ligejazire.com
۲۸ Webdonya.com
۳۵ Daramadinterneti.com
۳۴ Hamejoortour.com
۳۱ Parsishoghl.com
۳۱ topdownloadcenter.mihanblog.com

لیست وبلاگ‌های فارسی این پکیج

۳۱ topdownloadcenter.mihanblog.com
۴۸ allaboutcarmarket.loxblog.com
۲۵ magicforyou.mihanblog.com
۴۸ fanniherfeyi.loxblog.com
۴۷ employmentexams.loxblog.com
۴۵ learnlanguages.loxblog.com
۴۶ scholarchipforiranians.loxblog.com
۴۶ mobileandtablets.loxblog.com

همچنین علاوه بر موارد بالا رپورتاژ شما در ۶ سایت بسیار قوی خارجی با اتوریتی بالای ۷۷ نیز قرار می‌گیرد.

ویژگی بسیار مهم ۶ رپورتاژ سایت‌های خارجی :

در این سایت‌ها متن رپورتاژ شما علاوه بر انتشار و قرار گرفتن دائمی در سایت های مورد نظر، در صفحه اول سایت‌ها نیز قرار می‌گیرند. (یعنی بک لینک از home page) یعنی بک لینک‌های رپورتاژ شما می‌توانند مستقیما از پیج اتوریتی بسیار عالی (بالای ۶۰) صفحه اصلی سایت‌های مربوطه نیز بهره مند شوند.

با توجه به این‌که ما سایت‌های زیادی با این مشخصات داریم ولی رپورتاژ شما در ۶ تا از سایت‌های خارجی ما قرار می‌گیرد لذا نام سایت‌ها ذکر نمی‌شود ولی پس از تکمیل سفارش و ارسال گزارش نهایی می‌توانید اتوریتی بسیار بالای سایت‌ها را مشاهده نمایید.

در تصویر زیر اتوریتی چند مورد از سایت‌های خارجی ما را مشاهده می کنید که همگی دارای دامین اتوریتی بالای ۷۷ هستند و مقاله شما به صورت ریپورتاژ آگهی در ۶ مورد از این سایت‌ها قرار گرفته و سپس لینک هرکدام به صورت گزارش کار برای شما ارسال خواهد شد.

در پلن شماره ۴ رپورتاژ آگهی الو پشتیبان شما بایستی یک متن فارسی بصورت مقاله به همراه یک الی ۳ تصویر برای ما ارسال نمایید. متن خود را در فایل word قرار دهید و لینک های خود را نیز در آن مشخص نمایید. شما می‌توانید درون متن به ۳ عبارت کلیدی ۳ لینک مختلف بدهید ولی بایستی لینک‌ها همگی مرتبط با یک سایت باشند.

برای ۶ سایت اتوریتی بالای ۷۷ خارجی نیازی به ارسال مقاله نبوده و خود ما یک متن حداقل ۵۰۰ کلمه‌ای انگلیسی همراه با یک عکس مناسب را در سایت های مورد نظر به صورت مقاله رپورتاژ قرار می‌دهیم.

در این سرویس شما می‌توانید در داخل رپورتاژ ۳ عبارت کلیدی با ۳ لینک مختلف که همگی مرتبط با یک سایت باشند داشته باشید.

لینک‌های ارائه شده در این پکیج همگی به صورت فالو می‌باشند

آیا این بک لینک‌ها دائمی هستند یا نیاز به تمدید ماهانه دارند؟
تمامی بک لینک‌های این سرویس دائمی بوده و شما فقط یکبار پرداخت خواهید داشت. بک لینک‌های این سرویس نیازی به تمدید ماهانه ندارند.
آیا این سرویس برای سایت من از نظر گوگل امن است؟
بله این سرویس ۱۰۰ درصد امن می باشد. تمامی لینک‌ها بصورت دستی در سایت‌ها ایجاد می‌شوند و تمامی این سایت‌ها نیز در واقع بزرگترین، معتبرترین و مورد اعتمادترین سایت‌ها از نظر گوگل هستند. با این شرایط چگونه گوگل می‌تواند سایت شما را جریمه کند؟ در واقع این سرویس کاملا منطبق با اصول و دستورالعمل‌های خود گوگل است.
آیا بک لینک‌ها بصورت فالو follow قرار می‌گیرند و یا به صورت نو فالو nofollow؟
با توجه به اینکه ما تمامی سعی خود را می کنیم تا سرویس‌های بک لینک سازی ما از دید گوگل کاملا طبیعی جلوه نماید لذا در این پکیج تعدادی از لینک‌ها به صورت فالو بوده و برخی نیز به صورت نوفالو می باشند تا کاملا طبیعی به نظر برسد. (. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای نو فالو نیز در صورتیکه از منبع بسیار با کیفیت باشند مورد توجه گوگل بوده و باعث افزایش DA سایت شما می شوند و در صورتی که تمام بک لینک‌ها به صورت فالو باشند می‌تواند برای گوگل شک برانگیز باشد.
آیا بک لینک‌ها دقیقا با کلمه کلیدی مورد نظر ایجاد می‌شود؟
توجه به این موضوع الزامی است که امروز گوگل بسیار هوشمند بوده و در صورتی که تمامی لینک‌ها از کلمه کلیدی ارسال شود ممکن است شک و شبهه ای در گوگل ایجاد شود. لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینک‌ها، تعدادی از آن‌ها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را به صورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.
این سرویس چگونه به سایت من کمک می کند؟
این سرویس در واقع قدرت authority سایت شما را افزایش می دهد و این موضوع باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما خواهد شد و نهایتا منجر به افزایش رنکینگ گوگل، بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی و افزایش موفقیت سایت شما خواهد گردید.
چه مدت طول میکشد تا نتایج ظاهر شود؟
معمولا برای دیدن نتیجه بایستی لینک‌هایی که ثبت می‌شود به صورت طبیعی توسط گوگل شناسایی شوند و توجه نمایید که این موضوع خارج از اختیار ما می‌باشد و به صورت مستقیم به گوگل مرتبط می‌شود و این کار می‌تواند ۱ تا ۳ ماه بطول بیانجامد. در واقع مسئولیت الو پشتیبان پس از ارائه گزارش کار و لیست صفحاتی که بک لینک شما در آن قرار گرفته است به اتمام رسیده و باقی کار در اختیار گوگل می‌باشد.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

ما شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه یاری می کنیم
هر سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰

(تماس تلفنی – تلگرام – واتسپ)

میخواهم این پکیج سئو را سفارش دهم

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: الو پشتیبان  ارائه دهنده مقالات:آموزش HTML – آموزش وردپرسپشتیبان وردپرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست