محدود کردن نویسندگان

محدود کردن نویسندگان در تعداد کلمات مطالب

سلام به الو پشتیبان خوش آمدید.در این مقاله به آموزش محدود کردن نویسندگان در تعداد کلمات مطالب می پردازیم.اگر شما وبسایتی دارید که کاربر محور است یا اینکه وبسایت شما به شکلی است که چندین نویسنده در آن اقدام به ارسال مطالب و تولید محتوا می‌کنند نظارت مداوم برای آنها یکی از موارد با اهمیتی است که باید در وبسایت خود رعایت کنید.اینکه هر یک از نویسندگان بخواهند به دلخواه خود و با روش مخصوص به خود اقدام به ارسال مطالب کنند، وبسایت شما منظم نبوده و بازدیدکننده با مراجعه به مطالب چندین نویسنده متوجه بی نظمی موجود خواهد شد.

محدود کردن نویسندگان در تعداد کلمات مطالب

یکی از اصول مهم در تولید محتوای وبسایت این است که حداقل تعداد کلمات موجود در مطلب وردپرس کمتر از ۳۰۰ کلمه نباشد که همانطور که میدانید در افزونه سئو وردپرس نیز این میزان در قسمت چک لیست الزامات برای تغییر مطلب و وضعیت آن ذکر شده است. بنابراین زمانی وبسایتی داشته باشید که در آن چندین نویسنده مشغول فعالیت باشند اینکه مدام مطالب آنها را چک کنید که از نظر تعداد کلمات در حد مطلوبی باشند کار زمان بری است.

محدود کردن نویسندگان در تعداد کلمات مطالب

محدود کردن نویسندگان در تعداد کلمات مطالب

برای شروع کار اول وارد ویرایشگر قالب خود شده و فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را باز کنید و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.
[php] function minimum_words ($content){
global $post;
$num = ۳۰۰; //you can change the number to any number of words
$content = $post->post_content;
if (str_word_count($content) <  $num)
wp_die( __(‘تا زمانی که تعداد کلمات موجود در نوشته شما بیشتر از ‘ . $num . ‘ نباشد، آن را منتشر نخواهیم کرد؛ بنابراین نوشته خود را بازبینی کنید.’) );
}
add_action(‘publish_post’, ‘minimum_words’);
[/php] همانطور که در این کد می بینید تعداد کلماتی که برای حداقل تعیین شده اند بر روی ۳۰۰ کلمه می‌باشد. بنابراین اگر نویسنده ای مطلبی را در سایت شما درج کند که تعداد کلمات موجود در مطلب کمتر از ۳۰۰ کلمه باشد خطای مورد نظر برای وی نمایش داده شده و تا زمانی که نوشته به حد نصاب خود نرسد آن را منتشر نخواهد کرد و صرفا نوشته در حالت پیش نویس ذخیره خواهد شد.

محدودیت نویسنده در تعداد مطالب ارسالی وردپرس

افزونه‌ای که برای ایجاد محدودیت در وردپرس قصد معرفی اونو دارم با نام Limit Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق شده بیش از ۱٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳ را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر به ایجاد محدودیت در تعداد مطالب ارسالی برای هر نویسنده یا نقش کاربری در وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت وردپرس خودتون بکنید.

امیدواریم مطلب محدود کردن نویسندگان در تعداد کلمات مطالب مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

۲۱ نکته مهم برای بالا بردن سئو سایت در وردپرس و ایجاد پست های جذاب

منبع: الو پشتیبان  ارائه دهنده مقالات: افزونه کاربردی وردپرسامنیت وردپرستعمیرات وردپرس

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست