افزایش امنیت وردپرس(افزایش امنیت وردپرس و افزایش امنیت سایت)

افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از هک وردپرس اصلی‌ترین و مهمترین دغدغه برای هر وبسایتی هستش تا اطلاعات کاربران در یک محیط امن و به دور از دسترسی توسط افراد سودجو رد و بدل شده تا وردپرس بدون کوچیکترین اشکالی بر روی وبسایت شما کار کند .

وردپرس هم از این قاعده مستثنی نیست و باید با استفاده از راهکارهای گوناگونی به امنیت وردپرس پرداخته و هر روز سعی بر افزایش امنیت وردپرس و افزایش امنیت سایت کنیم .

امنیت وردپرس یک موضوع مهم برای هر صاحب وب سایتی میباشد . هر هفته، گوگل فهرست سیاه حدود ۲۰،۰۰۰ وب سایت برای بدافزار و حدود ۵۰،۰۰۰ برای فیشینگ معرفی میکند . اگر شما در مورد امنیت وب سایت خود جدی هستید، باید به بهترین نکات امنیتی وردپرس توجه داشته باشید .

تیم پشتیبانی وردپرس پشتیبان وردپرس تمام نکات امنیتی برتر برای وردپرس را برای وب سایت شما در برابر هکرها و بدافزارها در نظر میگیرد .

سیستم مدیریت محتوای وردپرس هسته ی بسیار امن و قوی دارد و صدها توسعه دهندگان آن را به طور مرتب حسابرسی وباگ گیری می کنند .

هر وبسایتی با هر میزان از امنیت میتواند هک شود, در واقع رقابت بین هک و امنیت یک بازی بی پایان است. اما با انجام اقدامات مربوطه توسط تیم پشتیبان وردپرس ، ایمنی سایت وردپرسی خود را در برابر حملات میتوانید افزایش دهید.

ارسـال درخواسـت افزایـش امـنیـت وردپـرس

چرا امنیت وب سایت مهم است ؟

خیلی واضع است , تا زمانی که امنیت وبسایت شما برقرار است, کسب و کار شما هم ادامه دارد .

  • اگر وبسایت شما برای ساعت ها از نظر امنیتی غیر فعال باشد بر روی سئو وبسایت شما آسیب جدی میزند و این کار حتی منجر به بهینه سازی وبسایت شما میشود و حتی ممکن است ماه ها برای بهبود سئو وردپرس خود تلاش کنید .

  • امنیت وبسایت شما باعث میشود نفوذ کمتری از سمت هکر ها به وبسایت شما صورت گیرد .

  • امنیت بهتر = ترافیک بیشتر و فروش بیشتر! این یک اصل است , انتقال به اتصال امن (https) ضروری است.

  • اگر شما مراقب وب سایت خود نباشید و به امنیت وردپرس خود نپردازید و به بازدیدکنندگان اهمیت ندهید، چه لزومی دارد که گوگل و دیگر موتورهای جستجو به شما اهمیت دهند ؟

  • افزایش امنیت وردپرس , افزایش درآمد و سر پا موندن کسب و کار شما را رقم میزند .

  • افزایش امنیت وردپرس , افزایش درآمد و سر پا موندن کسب و کار شما را رقم میزند .

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

برای شروع، کافی است در بالای سایت بر روی ارسال تیکت کلیک نمائید و در بخش کاربری مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

درخـواسـت مـشـاوره

هنوز به این نتیجه نرسیدید ؟

چنان چه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدید و نیاز به راهنمایی ها بیشتر در بخش پشتیبانی وردپرس دارید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

09120343530

سـوالـات مـتــدوال

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی قالب وردپرس پشتیبان وردپرس

برای طراحی قالب وردپرس در تمامی ارائه دهندگان این خدمات مراحلی شبیه به هم دارند با این تفاوت که در دریافت پیش پرداخت برای شروع کار مقدار آن متفاوت میباشد .

در پشتیبان وردپرس طبق تصویر بالا مراحل شروع کار را از از پایه تا پیاده سازی بصورت کاملا شفاف خدمت شما توضیح داده ایم .

پس از آن که طراحی قالب وردپرس توسط پشتیبان وردپرس به پایان برسد در سرور اختصاصی کمک وردپرس دمو کامل از پروژه خدمت شما با آدرس مشخص در پنل کاربری ارسال خواهد شد .

پس از بررسی و باگ گیری به سرور میزبانی شما انتقال داده خواهد شد .

در طراحی قالب وردپرس بسته به نوع طراحی و قابلیت های قالب درخواستی میباشد . تاریخ دقیق تحویل پروژه در فاکتور اولیه که خدمت شما ارسال میشود درج خواهد شد .

لازم به ذکر است چنان چه قرار داد فی مابین امضا شود تاریخ تحویل پروژه در بند مورد نظر ذکر خواهد شد .

مابقی هزینه طراحی قالب وردپرس بعد از ارائه دمو و باگ گیری کامل در سرور میزبانی پشتیبان وردپرس از شما طی ارسال یک فاکتور آنلاین دریافت میگردد .

پس از دریافت مابقی هزینه که بسته به شرایط گفتگو در شروع کار میباشد , پروژه طی ۴۸ ساعت بعد از تسویه بر روی سرور میزبانی شما قرار میگیرد .

پشتیبانی در طراحی قالب وردپرس از مهم ترین و اولیت ترین بخش های تیم پشتیبان وردپرس میباشد , چرا که معتقدیم این پشتیبانی هستش که کیفیت یک کار تیم طراحی را نشان میدهد

تیم پشتیبان وردپرس خدمات پشتیبانی خود را از طریق ارتباط مستقیم شبکه های پیام رسان و سیستم تیکتینگ و بخصوص تلفنی برقرار میسازد .