انتقال کاربران به صفحه تشکر

انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از ارسال دیدگاه

سلام به الو پشتیبان خوش آمدید.در این مقاله به آموزش انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از ارسال دیدگاه می پردازیم.اگر وبسایت شخصی دارید و دوست دارید از نظر بازدید کنندگان وبسایت خود دیدگاه ها و نظراتی را دریافت کنید. لازم است که از راه هایی برای تشویق کاربران برای ارسال دیدگاه ها استفاده کنید چون که در غیر اینصورت کار مشکلی است که از آن ها دیدگاهی در مورد تلاش های خود بیرون بکشید.
باید به بازدیدکنندگان وبسایت نشان دهید که نظرات آن ها برای شما اهمیت دارد البته اگر با این روش نیز متقاعد نشوند تا شاید بتوانید دیدگاه های بیشتری برای مطالب وبسایت خود دریافت کنید. در این بخش برای شما یک روش برای تشویق کاربران در ارائه دیدگاه معرفی می کنیم. برای استفاده از این روش با این آموزش همراه ما باشید.

انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از ارسال دیدگاه

همانطور که در اول این آموزش گفتیم هدف این آموزش معرفی یک روش برای تشویق بازدیدکنندگان در ارائه دیدگاه ها است هست.شما باید بعد از این که کاربران برای شما دیدگاهی را ارسال کردند، از آنها تشکر کنید و از این راه نظر آن ها را جلب کنید. به همین دلیل باید اول صفحه ای برای تشکر کردن از کاربران ایجاد کنید. پس از این که کاربری دیدگاهی را ارسال کرد، به شکل خودکار به صفحه دیگری منتقل شود. شما می توانید در این صفحه از کاربر خود به خاطر ارسال دیدگاه تشکر کنید و یا هر چیزی که مد نظر دارید برای آن ها بنویسید.

انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از ارسال دیدگاه

انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از ارسال دیدگاه

در این مطلب قطعه کدی را می بینید که می توانید از این کد برای هدایت کاربران بعد از ارسال دیدگاه به صفحه تشکر از آنها استفاده کنید. باید این قطعه کدی را که مشاهده می کنید در فایل functions.php قالب وردپرس وب سایت خود کپی کنید. پس از قرار گیری این کد از این پس کاربران وبسایت شما با ارسال دیدگاه به شکل خودکار به صفحه ی دیگری از سایت می روید.
[php] add_filter(‘comment_post_redirect’, ‘redirect_to_thank_you_page’);
function redirect_to_thank_you_page(){
wp_redirect(‘/thank-you-for-your-comment’);
exit();
}
[/php] اگر از این به بعد کاربران خود بخاطر دیدگاه هایی که قرار میدهند تشکر کنید. این مورد می تواند جنبه مثبتی برای افزایش دیدگاه های وب سایت داشته باشد.البته اگر داشته باشد.

در قسمت wp_redirect بجای عبارت thank-you-for-your-comment آدرس برگه مورد نظر رو قرار بدین .

امیدواریم مطلب انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از ارسال دیدگاه مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید

مطالب مرتبط:

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

۲۱ نکته مهم برای بالا بردن سئو سایت در وردپرس و ایجاد پست های جذاب

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

منبع: الو پشتیبان  ارائه دهنده مقالات:کمک وردپرس– اصول طراحی صفحه فرودمتخصص وردپرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست