افزایش سرعت راکت وردپرس

افزونه WP Rocket وردپرس| افزونه افزایش سرعت راکت وردپرس

[table id=69 /]

سلام بر شما دوستان عزیز وردپرسی و همراهان الو پشتیبان. در این مطلب با معرفی یکی دیگر از افزونه های تجاری بسیار مفید و قدرتمند بالا بردن سرعت در وردپرس در خدمت شما هستیم. افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم افزونه افزایش سرعت سایت با نام افزونه Rocket وردپرس منتشر شده و توسط تیم الو پشتیبان فارسی سازی شده است.

لیست بروزرسانی های افزونه WP Rocket وردپرس

افزونه موشک وردپرس در تاریخ ۱۴/تیر/۹۸ به نسخه ۳٫۳٫۵٫۲ بروزرسانی شد.

افزونه موشک وردپرس در تاریخ ۲۱/فروردین/۹۸ به نسخه ۳٫۳ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۱۵/بهمن/۹۷ به نسخه ۳٫۲٫۴ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۴/آبان/۹۷ به نسخه ۳٫۱٫۴ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۲۰/تیر/۹۷ به نسخه ۳٫۰٫۵٫۱ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۲۴/اردیبهشت/۹۷ به نسخه ۳٫۰٫۴ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۲۶/اسفند/۹۶ به نسخه ۲٫۱۱٫۷ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۱۰/بهمن/۹۶ به نسخه ۲٫۱۱٫۵ بروزرسانی شد.

افزونه WP Rocket وردپرس در تاریخ ۲۶/مهر/۹۶ به نسخه ۲٫۱۰٫۹ بروزرسانی شد.

افزایش سرعت سایت توسط افزونه WP Rocket وردپرس

افزونه افزایش سرعت سایت Rocket وردپرس بهترین و قدتمندترین افزونه‌ای است که جهت افزایش سرعت سایت های وردپرسی ساخته شده است. افزونه Rocket عملکرد بسیار قابل توجهی برای کاهش دادن زمان لود شدن سایت شما داشته و همچنین با امکانات بینظیری که دارد می‌تواند از پهنای باند شما کاسته و در هزینه های شما هم صرفه جویی کند . افزونه راکت با فشرده سازی فایل های استاتیک نظیر تصاویر ، فایل های JS و CSS، همچنین با بارگذاری تصاویر در هنگام درخواست (Lazy Load)، Cache کردن وب سایت برای کاربران سرعت بارگذاری صفحات سایت شما را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش می دهد!

افزونه rocket

افزونه افزایش سرعت سایت WP Rocket

افزایش سرعت سایت با افزونه Rocket

افزونه Rocket وردپرس از دیگر افزونه های موجود در اینترنت که برای بالا بردن سرعت سایت تهیه شده اند مقام بالاتری دارد که به دلایل بسیاری توانسته است به این مقام و رتبه برسد. همانطور که میدانید سرعت سایت هم برای مدیر سایت و هم برای کاربران سایت معیار با اهمیتی است. بایید بدانید که میزان تاثیر سرعت لود سایت در رتبه بندی گوگل و همچنین تاثیر سرعت بر بازدیدکننده ها نیز بسیار قابل توجه است.

تاثیر افزایش سرعت سایت بر سئوی سایت شما

گوگل سرعت سایت را به طور مستقیم در وسیله های سنجش رتبه خود وارد کرده است و هرچه سرعت سایت شما بیشتر باشد رتبه بهتری هم خواهید داشت. با افزونه Rocket وردپرس می‌توانید سرعت سایت خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. پس افزونه افزایش سرعت هم بازدیدکننده های سایت شما را راضی می‌کند و هم رتبه بهتری را برای سایت خود به دست خواهید آورد.

افزونه راکت وردپرس

دانلود افزونه راکت وردپرس

برخی از ویژگی های افزونه Rocket وردپرس

افزونه افزایش سرعت وردپرس WP Rocket یک افزونه کاملا حرفه ای و شناخته شده در وردپرس است که توسط تیم الو پشتیبان کاملا فارسی سازی شده است. افزونه راکت دارای ویژگی های مفید بسیار زیادی است که به برخی از آن‌ها در ادامه اشاره می‌شود:

کش و ذخیره ساز صفحات

افزونه Rocket وردپرس دارای قابلیت کش و ذخیره سازی صفحات است. این ویژگی باعث می شود که کاربر برای دومین باری که می‌خواهد یک صفحه را باز کند صفحه با سرعت بیشتر و همچنین حجم کمتر لود شود. این امکان موجب راحتی کاربر و کاهش استفاده از پهنای باند خواهد شد.

کش پیش بارگذار

کش پیش بارگذار ویژگی بسیار جالبی در افزونه راکت است که با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگزاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو خواهد شد.

افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئوها

این ویژگی در افزونه راکت وردپرس باعث می شود که از زمانی که کاربر به عکس نزدیک نشود یعنی با اسکرول سایت به پایین سایت حرکت نکند عکس بارگذاری نمی‌شوند. این ویژگی در افزونه راکت باعث می‌شود سرعت سایت افزایش پیدا کند.

فشرده سازی فایل های استاتیک

همانطور که می دانید در هر سایت وردپرسی همواره فایل های css و js فراوانی یافت می‌شود که وجود آن‌ها از سرعت سایت می‌کاهد. اما افزونه Rocket کاربری به صورت حرفه ای و فوق العاده قادر است که این فایل ها را بهینه سازی کند و سرعت سایت شما را چند برابر کند.

توسعه آسان توسط توسعه دهندگان وب

افزونه راکت وردپرس افزونه‌ای است که به صورت متن باز کد نویسی شده است که طراحان وب بتوانند با کمترین دانش کد نویسی این افزونه را ویرایش و یا حتی توسعه بدهند.

افزونه Rocket

افزایش سرعت سایت با افزونه Rocket

تنظیمات پیشرفته در افزونه افزایش سرعت سایت Rocket

فشرده سازی CSS

اگر در مرحله قبل به دلیل خاصی فایل استایل را فشرده سازی نکردید اما فایل استایلی دارید که صرفا در صفحات خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند و یا اینکه فایلی دارید که نمی‌خواهید آن فایل هم فشرده سازی شود می‌توانید آدرس مستقیم فایل‌های مورد نظر خود را در این باکس قرار بدهید تا فشرده سازی صرفا روی این فایل‌ها صورت بگیرد. دقت کنید که در هر خط یک آدرس را وارد کنید.

فشرده سازی جاوا

با استفاده از این باکس در افزونه Rocket وردپرس نیز می‌توانید برای فایل‌های جاوا اسکریپت دقیقا مثل فایل‌های CSS همین کار را انجام بدهید تا صرفا فایل‌هایی که می‌خواهید فشرده‌سازی شوند در این فیلد وارد کنید.

فشرده سازی جاوا در پاورقی

با استفاده از این گزینه در افزونه راکت می‌توانید فایل‌های جاوا اسکریپت که در اولویت کمتری قرار دارند را در فوتر لود کنید تا در آخرین مرحله برای کاربران بارگذاری شوند. یعنی آدرس فایل‌هایی که در این بخش وارد می‌کنید به عنوان آخرین فایل لود شده برای کاربران دانلود و بارگذاری خواهند شد.

بارگزاری معوق فایل جاوا

با استفاده از این قابلیت در افزونه Rocket نیز می‌توانید فایل‌هایی که صرفا در صفحات خاص بارگزاری می‌شوند را انتخاب کنید تا فقط وقتی کاربری وارد این صفحات شد فایل برای او لود شود. با فعال کردن تیک گزینه صبر کنید تا فایل بارگزاری شود هم این پیغام به کاربران نمایش داده خواهد شد.

ابزارهای افزونه افزایش سرعت Rocket

 • پاک کردن کش: با استفاده از این دکمه می‌توانید تا کش سایت خود را پاک کنید. این دکمه در زمان‌هایی که قصد اعمال تغییرات در قالب و یا استفاده از افزونه‌ای را دارید کاربرد دارد تا به درستی از تنظیمات اعمال شده مطمئن شوید.
 • بارگزاری کش: توسط این دکمه نیز می‌توانید بر خلاف حالت قبل با کلیک روی دکمه سایت را به صورت کش شده مشاهده کنید. بعد از کلیک روی این دکمه سایت به صورت کش شده در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
 • تنظیمات برون ریزی: با استفاده از این گزینه نیز می‌توانید از تنظیمات فعلی افزونه Rocket خود یک نسخه خروجی تهیه کنید تا در هر زمان که لازم داشتید در یک سایت دیگر و یا در زمانی که افزونه را غیرفعال کردید و مجددا بعد از مدت زمانی قصد استفاده از آن را داشتید سریع‌تر انجام دهید.
 • تنظیمات درون ریزی: بعد از اینکه از تنظیمات خود یک نسخه خروجی تهیه کردید کافیه تا از این بخش برای درون ریزی تنظیمات افزونه راکت وردپرس استفاده کنید.

افزونه rocket

شبکه تحویل محتوا

با استفاده از CDN قادر خواهید بود که سایت خود را به یک شبکه‌ای از سرورهای تحویل دهنده محتوا متصل کنید تا بر اساس موقعیت مکانی کاربر داده‌هایی که به کاربران نمایش داده می‌شود از نزدیک‌ترین سرور برای او لود و بارگذاری شود. در این صورت سایت با سرعت بیشتر و بهتری برای کاربران در دسترس خواهد بود.

با استفاده از شبکه تحویل محتوا در افزونه wp rocket نیز می‌توانید امکانی را فراهم کنید که کلیه فایل‌هایی که شامل موارد زیر خواهند بود در شبکه CDN به کاربران تحویل داده شوند که عبارتند از:

 • همه فایل‌ها
 • تصاویر
 • فایل‌های CSS و JS
 • فایل‌های CSS
 • فایل‌های JS

با انتخاب هر یک از گزینه‌های بالا چنین فایل‌هایی از طریق CDN برای کاربر لود شده و سایت با سرعت بهتر و بیشتری در دسترس خواهد بود.

 

من سوالات بیشتری دارم، چطور با شما در تماس باشم؟

شما می توانید با شماره های 02133438480 یا ۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰ تماس حاصل کرده یا با کارشناسان ما در چت آنلاین صحبت کنید تا صمیمانه پاسخگوی سوالات شما باشیم.

 

مشاوره

[button color=”green” size=”big” link=”https://crm.aloposhtiban.com/cart.php?a=add&pid=50″ icon=”wp-download” target=”true”]خرید و دانلود فوری افزونه به قیمت ۵۵٫۰۰۰ تومان[/button]

سوالی دارید؟! در نظرات سوال خودتون رو مطرح کنید 🙂 

مطالب مرتبط:

نکاتی در طراحی سایت که افزایش فروش و نرخ تبدیل را تضمین می‌کند

نکاتی در مورد مدیریت که شما را به رهبری فوق العاده تبدیل می کند

چگونه آگهی تبلیغاتی تاثیرگذارتری بنویسیم

گام هایی برای غلبه بر ترس های مشتری

منبع: الو پشتیبان  ارائه دهنده مقالات:اینفوگرافیجلوگیری از هک وردپرسشرکت های پشتیبانی وردپرس

15 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • چیکار کنم که AMP رو کش نکنه؟؟؟ ارور داده

  پاسخ
  • سلام قربانو پس از تهیه این افزونه در حساب کاربری بخش رفع اشکال سوال خود را مطرح نمایید. کارشناس پشتیبانی برای شما توضیح می دهند.

   پاسخ
 • کیارش راد
  2018/11/14 10:08 ب.ظ

  سلام بخوام آپدیت جدید رو نصب کنم نسخه قبلی رو باید حذف کنم و این که تنظیمات انجام شده از بین نمیره?

  پاسخ
 • سمیه قلی
  2018/11/14 10:11 ب.ظ

  سلامبعد از نصب و فعال سازی افزونه در قسمت افزونه ها دو تا افزونه wp rocket هست که یکی سازنده رو زده wp rocket و دیگری که فعال است سازنده رو شما زده کدومشون رو باید فعال کنم ?

  پاسخ
 • امیرحسین
  2018/11/14 10:13 ب.ظ

  سلام.
  من از افزونه LiteSpeed Cache برای حل مشکل بالا رفتن استفاده سایت از منابع سرور استفاده میکنم، افزونه wp rocket میتونه به طور کامل جای افزونه خودمو بگیره یا باید هر دو رو کنار هم استفاده کنم؟

  پاسخ
  • زهرا بهرامی
   2018/11/14 10:13 ب.ظ

   سلام . بله میتونه جایگزین باشه. قبلی رو غیر فعال کنید

   پاسخ
 • فاطمه دارابی
  2018/11/14 10:14 ب.ظ

  سلام ممنون از افزونه ی خوبتون

  پاسخ
 • با وجود نصب این افزونه، نیازی هست افزونه wp optimize نصب باشه؟

  پاسخ
 • ماهان احمدوند
  2018/11/14 10:18 ب.ظ

  با سلام
  من این افزونه را خریداری کردم. از طرفی افزونه Autoptimize نیز نصب کرده بودم. حال با وجود افزونه wp roket می تونم اون را حذف کنم؟ یعنی کار Autoptimize کامل انجام می ده؟

  پاسخ
 • سلام
  خدا وگیلی افزونه های تان اورژیناله؟ یا نال شده؟

  پاسخ
  • سلام. افزونه های سایت ما اورجینال است و الو پشتیبان آنها را فارسی سازی و برای وب سایت های فارسی بهینه کرده است.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست